Vakarų slalomo 2011 pirmenybių 1-asis etapas Medinio ratlankio taurei laimėti

Miestas: Vainodė

Pagaliau atėjo šventė ir į Vakarų Lietuvą. „Vakarų slalomo 2011“ pirmenybės prasideda!!! Šių metų gegužės 8 dieną Skuodo auto klubas „Medinis ratlankis“ visus slalomo mėgėjus ir mėgėjas kviečia į 1-ąjį pirmenybių etapą, kuris vyks net ne Lieuvoje, o pas kaimynus latvius, Vainodės buvusiame kariniame aerodrome.
Varžybų startas 11.00 val.

Daug erdvės, dideli greičiai ir įdomi trasa laukia visų norinčių pasivaržyti penkiose klasėse: FWD, RWD, AWD, JAUNIMO bei MOTERŲ.
Varžybose gali dalyvauti visi norintys, mokantys vairuoti automobilį! Šiose varžybose nereikalingas specialus automobilio paruošimas, todėl tai pačios pigiausios ir prieinamiausios varžybos norintiems pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir palenktyniauti varžybų trasoje, o ne keliuose bei gerai praleisti laiką bendraminčių būrelyje. Norinčius dalyvauti varžybose, prašome susipažinti su automobilių slalomo pirmenybių “Vakarų slalomas-2011″ taisyklėmis, papildomais nuostatais bei užpildyti ir atsiųsti išankstinės registracijos dalyvio paraišką [email protected]

Tie kurie to nespės padaryti iki gegužės 7 dienos (šeštadienio), 17 valandos, galės varžybom užsiregistruoti varžybų dieną varžybų vietoje. Registracija varžybų dieną vyks nuo 9 iki 10.30 valandos.

Trasos schema bus įdėta iki varžybų likus 1 dienai

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button