Renginiai

Vedami nostalgijos, Klaipėdoje vėl surengs didelio pasisekimo sulaukusį „Night Ride“

Šiandien gausesni naktiniai pasivažinėjimai niekieno nestebina, tačiau prieš praėjusiame dešimtmetyje „Night Ride“ pavadintų renginių gausa džiugino kiekvieną. 

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose nuolat vykę naktiniai pasivažinėjimai galiausiai prarado savo žavesį ir išskirtinumą, tačiau juose dalyvavusių prisiminimai iki šiol skatina pagalvoti apie galimybę dar kartą išgyventi tuos pačius prisiminimus ir tuo pačiu sukurti naujus. 

„Motor BBQ“ festivalio bei eilės kitų automobilistams skirtų renginių, „AutoRenginiai.lt“ organizatorių komanda būtent tai rugsėjo 8-ą dieną ir padarys – dar kartą surengs didelio pasisekimo sulaukusį naktinį pasivažinėjimą, kurio dalyviai iki šiol negali pamiršti. 

Atsižvelgdami į dalyvių norą dar kartą įveikti, nors ir patobulintą, 2017 metais paruoštą maršrutą, organizatorių komanda nusprendė, jog tai gali būti geriausias būdas tinkamai paminėti artėjančią sezono pabaigą.

Reikia atsižvelgti į smulkmenas

Pirminė naktinio pasivažinėjimo idėja yra ganėtinai paprasta. Visgi, sudarai maršrutą, surenki dalyvius, sėdi už automobilio vairo ir tiesiog – važiuoji. Tačiau kiekvienais metais bent po keletą automobilistams skirtų renginių surengianti komanda tikina, jog didžiausią svarbą turi atsižvelgimas į smulkias detales. 

Vienas iš organizatorių komandos narių, Simas Paulauskas, teigia, jog siekiant tinkamai realizuoti naktinio pasivažinėjimo idėją, iš pradžių reikia kruopščiai atsirinkti pasivažinėjimo dalyvius, mat norint nesukelti chaoso gatvėse, dalyvių skaičius turi būti ribojamas. 

Net ir nustačius ganėtinai aukštą, maždaug 50-70 dalyvių ribą, planuojant naktinio pasivažinėimo maršrutą reikia atsižvelgti į vietas, skirtas sustojimams. 

„Planuodami maršrutą privalome įvertinti ar pasirinktose lokacijoje visi tilpsime, ar nesukels nepatogumų kitiems eismo dalyviams ir miesto gyventojams“, – priduria S.Paulauskas. 

Klaipėda Night Ride III (nuotr. Lukas Kudzevičius)

„Night Ride“ skirtas ne kelių eismo taisyklių pažeidinėjimams

Sumažėjęs eismo srautas ir apytuštės gatvės labai dažnai kai kuriuos vairuotojus skatina pasinerti į paralelinę visatą, kurioje jie dalyvauja „Forza Horizon“ kompiuteriniame žaidime, tačiau S.Paulauskas kalbėdamas apie naktinių pasivažinėjimų renginius pabrėžia, jog jie nėra skirti pažeidinėti kelių eismo taisykles. 

„Prieš prasidedant renginiui, visada visiems dalyviams pravedame instruktažą, su kuriuo norime visiems priminti, jog chuliganiškas vairavimas užkerta kelią tokių renginių organizavimui, mat norint aplankyti tam tikras vietas, iš pradžių turime gauti leidimą miesto savivaldybės“, – sako S.Paulauskas. 

„Vis dėlto, galiu tik pasidžiaugti, jog tokiuose naktiniuose pasivažinėjimuose pavyksta suburti draugiškus, bendrą supratimą turinčius žmones“, – priduria jis. 

Dalyvių registracija vykdoma organizatorių tinklapyje.

Panašūs įrašai

Back to top button