ĮvairenybėsNaujienosStraipsniai

Viena didžiausių Ferrari automobilių kolekcijų pasaulyje

Kokia yra pati tinkamiausia spalva Ferrari markės automobiliams? Turbūt daugelis atsakysite – raudona. Tačiau ar kada nors matėte geltona spalva nudažytą itališką žirgą?  Pripažinsime, geltona spalva tinka ne visiems Ferrari markės automobiliams, tačiau 512 TR, 360 Modena ar 308 GTS atrodo nuostabiai. Net gi geriau!

unbridled-passion-2

Ponui Bachmanui iš D.Britanijos priklausanti automobilių kolekcija yra viena unikaliausių pasaulyje. Jinai yra unikali ne dėl automobilių kėbulo spalvos, bet dėl pačių automobilių. Beveik kiekvienas garaže stovintis automobilis buvo suręstas paskutiniais modelio gamybos metais.

„Mano nuomone, patys geriausi modeliai buvo pagaminti pačioje pabaigoje. Per pakankamai ilgą gamybos laiką, Ferrari sugebėjo ištaisyti visus trūkumus. Likus vos vieneriems metams iki konkretaus modelio gamybos nutraukimo, jie tampa nuostabiais, nepriekaištingais ir kvapą gniaužiančiais“, – pasakoja automobilių kolekcionierius Philas Bachmanas.

140826_ferrari_bachman_07f

Vis dėlto, jam ne visada pavykdavo įsigyti norimą modelį. Ferrari F40, 288 GTO, 512 BBi Boxer, 250 GTL Lusso ir dar keletas modelių yra nudažyti ne geltona, bet raudona spalva ir buvo pagaminti šiek tiek anksčiau negu norėtų Philas Bachmanas.

„Kad ir kaip norėčiau, tačiau kai kurie modeliai niekada nebuvo dažomi geltona spalva. Pavyzdžiui, Ferrari 250 GTL Lusso niekada nebuvo dažomas geltona spalva.“

140826_ferrari_bachman_09f

Šiuo metu vyras savo automobilių kolekcijoje turi maždaug 40 įvairiausių mašinų. Tačiau jau kitąmet Philo garažą papildys naujausias ir brangiausias Ferrari modelis – La’Ferrari.

Ar jis geltonos spalvos? – „Žinoma, kad taip. Ferrari puikiai mane žino ir supranta mano aistrą šiems automobiliams. Jiems net nekilo klausimų kokia spalva reikėtų dažyti mašiną“.

O dabar laikas paganyti akis į labai gražius automobilius.

Back to top button