Naujienos

Vienos didžiausių logistikos įmonių parką papildė elektriniai „Renault“ komerciniai automobiliai

Vienos didžiausių Baltijos šalyse logistikos įmonių „Delamode Baltics“ parką papildė trys antrosios kartos elektros energija varomi komerciniai automobiliai „Renault Trucks Master E-TECH“. Toks sprendimas yra dalis platesnės bendrovės iniciatyvos, kuria siekiama sumažinti poveikį aplinkai ir keliauti į tvarią ateitį.

„Renault Trucks Master E-TECH“ modeliuose naudojamos 52 kWh talpos baterijos leidžia viena įkrova miesto režimu nuvažiuoti apie 190 kilometrų (pagal WLTP metodiką). Automobilio akumuliatorių baterijas 22 kW spartos nuolatinės srovės stotelėse galima visiškai įkrauti per kiek daugiau nei 2 val.

Pažangūs komerciniai elektromobiliai sukomplektuoti su 8 palečių talpos tentiniais kėbulais bei nuotoliniu būdu valdomais galiniais keltuvais, tad automobilį nesudėtinga pakrauti. Taip užtikrinamas optimalus funkcionalumas bei ekologiškumas.

Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“
Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“

Elektromobilius pasirinkusi bendrovė atsižvelgė ir į vairuotojų poreikius, todėl naujosios transporto priemonės pasižymi įvairiomis komforto funkcijomis, kaip antai vairuotojo sėdyne su vertikaliu amortizatoriumi ar iš anksto nustatomu salono vėsinimu arba šildymu. Šie automobiliai bus naudojami pristatant įvairius krovinius į prekybos centrus visame Vilniuje, įskaitant supakuotus ir pakabinamus drabužius.

„Sprendimą atnaujinti savo parką prekėms pristatyti skirtais elektriniais automobiliais priėmėme dėl įsipareigojimo siekti strateginių tvarumo tikslų, – sako „Delamode Baltics“ generalinis direktorius Justas Veršnickas. – Esame vieno iš labiausiai aplinką teršiančių sektorių atstovai, todėl jaučiame atsakomybę mažinti veiklos pėdsakus ir CO2 emisiją.“

Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“
Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“

Dalis bendrovės strategijos

Per pastaruosius trejus metus „Delamode Baltics“ daug dėmesio skyrė tvarumui. Pavyzdžiui, bendrovės sandėlyje dujinius šakinius krautuvus pakeitė varomi elektra.

Dalyje įmonės transporto parko buvo pradėti naudoti degalai iš likutinių žaliavų, taip pat įrengtos keturios elektromobilių įkrovimo stotelės. Įmonė taip pat ketina sumontuoti saulės jėgainę ant bendrovės terminalo stogo, papildomai įrengti 10 įkrovimo stotelių ir elektrifikuoti visą ofiso automobilių parką, kurį sudaro 50 automobilių.

Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“
Delamode Baltics įmonės „Renault Trucks Master E-TECH“

„Siekiame, kad mūsų veikla turėtų kuo mažesnes pasekmes mus supančiai gamtai. Turėdami aiškią viziją ir strategiją, mes judame netaršaus transporto link. Rinkos tendencijos taip pat skatina ieškoti naujų tvarių priemonių ir būdų tam įgyvendinti, todėl esame užsibrėžę tikslą – iki 2030 m. sumažinti CO2 kiekį, tenkantį vietiniams pervežimams, iki 75% ir tapti „Net-Zero” strategiją sėkmingai įgyvendinančia įmone iki 2033 metų“, – priduria J. Veršnickas.

Trys naujieji elektromobiliai dar kartą patvirtina „Delamode Baltics“ apsisprendimą įgyvendinti tvarumą skatinančias iniciatyvas. Jos leidžia užsakovų produkciją pristatyti aplinką tausojančiu būdu. Ateityje įmonė yra numačiusi dar papildyti parką elektros energija varomomis transporto priemonėmis.

Panašūs įrašai

Back to top button