Nelegalūs Vilniaus dragai nori būti legalizuoti!!!

Garsiai nuskambėjo Kauno „motomanai”, kure iš savo miesto valdžios reikalauja sau tinkamos aikštelės arba, kad karta per savaitę policija uždarytų Karaliau Mindaugo prospektą, jog jie galėtu išsilieti ir ekstremaliai pasivažinėti.

Vilniuje yra ta pati problema, kuri aktuali netik motociklininkams, bet ir automobilių lenktynių mylėtojais. Jaunimui, kurie išvažiuoja į gatves, rengia nelegalius dragus. Savivaldybė turėtų tuo susirūpinti ir nevaikyti jaunumo policijos pagalba. Geriau valdžia sudarytų sąlygas surasdami tinkamą vietą kur jaunimas galėtu išsilieti.

Ankščiau buvo Gariūnų drago trasa, kuri kaip žinoma, dabar yra uždaryta. Jaunimui reikia panašios vietos. Tokios atsiradimui daug kas pritartų.

Kauno valdžia su motociklininkais bando derėtis ir ieškoti tinkamos vietos. Tačiau kol kas nerandamą vietos su gera kelio danga. Šią problemą reikia spręsti draugiškai, o ne vaikant ir baudžiant. Šiuo metu vyksta nelegalūs dragai, į kuriuos atvažiuoja policija ir visus išvaiko. Tačiau tas pats jaunimas vėliau savo energiją išlieja tarp paprastų vairuotojų. Kas yra kur kas pavojingiau.

Kreipiamės į Vilniaus miesto merą ir prašome pasirūpinti šios problemos sprendimu.

Parašė Edgaras

Tekstas originalus.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button