Renginiai

Vilniuje – rekordinis „Volvo“ ir „Saab“ entuziastų susitikimas

Birželio 9 dieną Vilniuje buvo susirinkę visi „Volvo“ ir „Saab“ automobilių savininkai ir jų fanatikai į naktinį automobilių susitikimą –„Volvo & Saab Night Ride“.

Šis naktinis pasivažinėjimas pritraukė didžiulį kiek švediškų automobilių entuziastų, į jį susirinko apytiksliai 200 automobilių. „ALT Media“ įkūrėjas Aurimas Laurinėnas bandė skaičiuoti tikslų automobilių skaičių, bet pasiekė 170 ribą – skaičiavimas sustojo, nes dalyvių gausa buvo begalinė. Automobiliai vis važiavo ir važiavo į „Ikea“ automobilių stovėjimo aikštelę.

Iš pradžių buvo planuojama susirinkti Linkmenų gatvėje esančioje parduotuvės „Rimi“ aikštelėje, bet savaitę prieš susitikimą, organizatoriai nutarė visą veiksmą perkelti į „Ikea“ prekybos centrą.

Didžiausią nuostabą organizatoriams paliko žmonių noras. Į susibūrimą žmonės plūdo iš beveik visos Lietuvos : Utena, Alytus, Kaunas, Elektrėnai, Panevėžys, Širvintai, Švenčionys, Varėna. Sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Oficialiai, suvažiavimas prasidėjo nuo 21 valandos, tačiau pirmieji dalyviai į stovėjimo aikštelę atvyko truputėlį anksčiau.

Pabuvoję porą valandų, „Volvo“ ir „Saab“ entuziastai pajudėjo link vakarinio Vilniaus miesto aplinkkelio.

Pagal pirminį organizatorių planą, renginio dalyviai turėjo pravažiuoti vakariniu aplinkkeliu ir išvažiuoti į Mėnulio gatvę, tačiau dėl milžiniško automanų skaičius teko labai greitai maršrutą pakoreguoti.

Galutinėje stotelėje susitikimo dalyviai nestoviniavo vietoje, o dalinosi įspūdžiais, fotografavo bendraminčių automobilius ir kas be ko – susibūrė vienai bendrai nuotraukai.

GALERIJA (ALT MEDIA)

Back to top button