ĮvairenybėsNaujienos

Virtualių lenktynių gerbėjams – galimybė įsigyti autentišką „Red Bull“ bolido simuliatorių

Sėkmingai 2023-ųjų Formulės 1 sezoną pradėjusi „Red Bull“ komanda paskelbė, jog bendradarbiaudama su „Memento Exclusives“, pagamino keletą išskirtinių simuliatorių, kuriuose kompiuterinių žaidimų gerbėjai galės pasijusti it vairuotų tikrą „RB18“ bolidą.

„RB18“ – tai 2022 m. sezone naudoto „Red Bull“ bolido vardas. Su šiuo bolidu „Red Bull“ praėjusiais metais laimėjo 17 iš 22 lenktynių, o Maksas Verstappenas iškovojo antrąjį pasaulio čempiono titulą.

„Red Bull“ teigia, jog šie simuliatoriai bus gaminami naudojantis tais pačiais procesais kaip ir konstruojant Formulės 1 bolidą. O tai reiškia, jog kiekvienas simuliatorius bus surenkamas „Memento Exclusives“ būstinėje, Jungtinėje Karalystėje.

Simuliatorių gerbėjai galės rinktis vieną iš dviejų versijų: „The Champions Edition“ ir „The Race Edition“. Pirmoji versija turės papildomą priekinį sparną, tačiau tiek viena, tiek kita versija į jūsų namus gali atkeliauti su M.Verstappeno arba S.Perezo bolidus puošiančiomis spalvų schemomis.

Įspūdingai atrodančių simuliatorių kaina – nėra maža. „The Champions Edition“ įkainota 113 tūkst. eurų suma, o „The Race Edition“ – 84 tūkst. eurų suma. Simuliatorių bus galima įsigyti iš oficialios Formulės 1 elektroninės parduotuvės – „F1 Authentics“.

„Norisi pasidžiaugti, jog bendromis jėgomis sukūrėme unikalių lenktynių simuliatorių, kuriame kiekvienas galės pasijusti it vairuotų tikrą Formulės 1 bolidą“, – sakė „Red Bull“ komandos Christianas Horneris.

„Dauguma iš mūsų gali tik pasvajoti apie Formulės 1 bolido vairavimą, tačiau šis simuliatorius yra labai panašus į tikrąjį“, – pridūrė jis.

Back to top button