Naujienos

Volkswagen Transporter – „Metų furgonas 2016”

2015 m. lapkričio 18 d. Lione vykusios Solutrans tarptautinės krovinių transportavimo sprendimų parodos iškilmingame renginyje apdovanoti konkurso „Tarptautinis metų furgonas 2016” nugalėtojai.

Iš 24 Europos valstybėms atstovaujančių komercinio transporto temomis rašančių žurnalistų sudarytos vertinimo komisijos nuomone, geriausiu furgonu tapo šių metų laidos Volkswagen Transporter, įgijęs teisę visus 2016 metus šalia modelio indekso puikuotis ir šiuo garbingu žymeniu.

Tai jau trečiasis metų furgono titulas, iškovotas Volkswagen Transporter per visą šio modelio istoriją.

Vakar įvykusiame iškilmingame renginyje prizą įteikė konkurso vertinimo komisijos vadovas Jarlath Sweeney, o jį atsiėmė Volkswagen Nutzfahrzeuge komercinių automobilių padalinio vadovas dr. Eckhardas Scholzas.

Padėkos kalboje jis akcentavo, kad šis prestižinis apdovanojimas prasmingai įvertina nuolatinį Transporter šeimynos tobulinimą ir inovacijų diegimo tęstinumą.

Taip pat buvo prisiminta, kad Volkswagen koncernas šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, o skandalo šešėliai siekia ir komercinio transporto gamybos padalinio Volkswagen Nutzfahrzeuge gaminamus modelius.

Todėl, kaip savo kalboje akcentavo dr. E. Scholzas, šis prestižinis įvertinimas yra tarsi palinkėjimas sėkmės 2016-aisiais, kuriais koncernas tikisi persilaužimo.

Back to top button