Naujienos

„Volvo“ kuria trijų cilindrų turbo benzininį variklį

„Volvo Cars“ pranešė, kad daugybės teigiamų atsiliepimų sulaukusią „Drive-E“ variklių šeimą papildys naujas narys – trijų cilindrų benzininis variklis, kuris buvo kuriamas Švedijoje esančiose „Volvo Cars“ dirbtuvėse.

„Per pastaruosius kelerius metus „Volvo“ nuėjo labai ilgą kelią. Didžiulės investicijos iš mūsų motininės kompanijos „Zhejiang Geely Holding Group“ suteikė galimybę sukurti analogų neturinčius variklius ir tapti savo srities lyderiais. Šiuo metu 3 cilindrų benzininio variklio kūrimo darbai įsibėgėjo pilnu tempu. Neseniai atlikome pirmuosius prototipų bandymus“, – pasakoja Peteris Mertensas, „Volvo Car Group“ tyrimų ir plėtros skyriaus viceprezidentas.

„Volvo“ jau seniai kuria didžiuliu efektyvumu pasižyminčius 4, 5 ir 6 cilindrų variklius. Variklių kūrime turime labai daug patirties, tad sprendimas pradėti 3 cilindrų variklio kūrimą – suprantamas žingsnis, turint omenyje tai, kad norime įgyvendinti variklio darbinio tūrio mažinimo strategiją. Pirmaujančių klasėje technologijų pritaikymas ir kruopštus inžinierių darbas padės mums sukurti analogų neturintį variklį“.

„Kurdami 4 cilindrų „Drive-E“ šeimos variklius, labai daug išmokome, todėl esame įsitikinę, jog 3 cilindrų variklis pranoks visų lūkesčius. Tai bus – efektyvus, kompaktiškas ir labai galingas benzininis variklis. Dėl kompaktiškų variklio išmatavimų jis galėtų būti montuojamas ir į 60 serijos automobilius. Jis taip pat atitiks griežtus „Euro 7“ išmetamų anglies junginių reikalavimus“, – pasakoja Michaelis Fleissas, „Volvo Car Group“ variklių kūrimo skyriaus viceprezidentas.

Naujasis „Drive-E“ šeimos narys buvo sukurtas galvojant apie ateitį ir apie galimybę šį variklį panaudoti kuo daugiau skirtingų modelių.

„Geriausia yra tai, kad naujasis 3 cilindrų benzininis variklis gali būti surenkamas toje pačioje gamybos linijoje, kaip ir kiti pažangūs „Volvo“ varikliai. Tokiu būdu užtikrinsime variklių gamybos efektyvumą. Mums tai yra labai didžiulis žingsnis į priekį, kuris leis pademonstruoti „Volvo Cars“ inžinierių meistriškumą“, – džiaugėsi P. Mertensas.

Galerija

Back to top button