Naujienos

„VSA Vilnius“ į transporto parko atnaujinimą investavo 600 tūkst. eurų

Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius“ viena pirmųjų sostinėje bei visoje Lietuvoje įsigijo keturias modernias Euro 6 emisijos standarto šiukšliavežes. Trys nauji „Volvo FM“ su Suomijos gamintojo NTM antstatais ir „Volvo FM“ kablinis konteinerių keltuvas su manipuliatoriumi leis efektyviau organizuoti atliekų surinkimą iš Vilniaus gyventojų ir sostinėje veikiančių įmonių. Bendrovė į transporto parko atnaujinimą investavo daugiau nei 600 tūkst. eurų.

„Visos keturios šiukšliavežės turi skirtingus antstatus, kurie pagaminti atsižvelgiant į sostinės gyventojų bei aptarnaujamų įmonių poreikius. Specialūs antstatai leis surinkti atliekas greičiau ir patogiau. Naujoms transporto priemonėms kėlėme išties daug reikalavimų – jos turi užtikrinti efektyvų darbą ir kuo mažiau teršti aplinką. Todėl labai džiaugiamės pasirinkę aukščiausią „Volvo“ kokybę. Tikimės, kad prieš mėnesį vairuotojų išklausyti ekonomiško vairavimo kursai ir naujos efektyviai degalus naudojančios transporto priemonės padės iki minimumo sumažinti šiukšliavežių išmetamo CO2 kiekį mieste“, – teigė „VSA Vilnius“ direktorė Jurgita Petrauskienė.

IMG_6845

Viena iš naujųjų „Volvo FM“ šiukšliavežių turės dvejų atskirų sekcijų antstatą, į kurį galima pakrauti dviejų skirtingų rūšiavimo konteinerių turinį, taip išvežant visas antrines žaliavas vienu metu. Antrasis mažesnių gabaritų dviašis „Volvo“ išsiskiria savo manevringumu, todėl aptarnaus siaurose sostinės Senamiesčio gatvėse įsikūrusius klientus. Specialiai verslo klientams – triašė 22 kubinių metrų šiukšliavežė su integruota švediška „Botek“ svėrimo įranga, kuri padės tiksliai nustatyti antrinių žaliavų svorį dar paėmimo vietoje ir klientams pateikti itin tikslias sąskaitas už išvežamų atliekų svorį.

Ketvirtasis triašis „Volvo“ kablinis keltuvas su manipuliatoriumi galės surinkti konteinerius su statybinėmis atliekomis, taip pat komunalines atliekas iš požeminių konteinerių ar antrines žaliavas. Šių triašių sunkvežimių manevringumą sostinės gatvėse užtikrins galinė hidraulinė vairuojama ir pakeliama ašis.

IMG_7123

„Daugelis užsakovų renkasi „Volvo FM” modelį dėl jo universalumo ir patogumo montuoti sudėtingus įvairios paskirties antstatus. Džiaugiamės, kad „Volvo“ šiukšliavežės užtikrins efektyvią „VSA Vilnius” veiklą, jų vairuotojai įvertins šių sunkvežimių valdymo patogumą, o sostinės gyventojai – švarą ir tvarką mieste”, – sako „Volvo Lietuva” generalinis direktorius Jarkko Aine.

Naujosiose įmonės šiukšliavežėse sumontuoti 330 AG Euro 6 emisijos standarto varikliai ir automatizuotos „I-Shift“ pavarų dėžės. Efektyvią ir patogią šių transporto priemonių eksploataciją užtikrins „Volvo Trucks“ parko valdymo sistemos „Dynafleet“ pozicionavimo paslauga, realiu laiku transporto vadybininkams pateikianti informaciją apie numatomus atvykimo laikus į paskirties vietas ar atvykimą į tam tikras nustatytas zonas mieste.

IMG_6867

Mažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio kiekį atliekų tvarkymo bendrovei padės „Dynafleet“ sistemos paslauga „Fuel and Environment“. Ši paslauga suteikia galimybę stebėti bei palyginti sunkvežimių ir vairuotojų darbo rezultatus. Ataskaitos leidžia pamatyti tendencijas ir sunkvežimius eksploatuojančiai bendrovei imtis veiksmų, galinčių sumažinti degalų sąnaudas, pavyzdžiui – efektyvaus vairavimo mokymų ar tolimesnių įgūdžių tobulinimo.

„Atliekų tvarkymo bendrovė viena pirmųjų Lietuvoje įsigijo Europoje labai populiarias šiukšliavežes su kelių sekcijų antstatu. Unikali technologija leidžia išvežti visas atliekas vienu metu ir sumažinti sunkiasvorio transporto kiekį miesto gatvėse. Jau sukomplektuotos šiukšliavežės iš Suomijos tiesiai keliauja į Lietuvą“, – teigė „NTM“ pardavimų vadovas Lietuvoje Aleksandras Butvilas.

„VSA Vilnius“ yra viena didžiausių ir seniausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, daugiausia paslaugas siūlanti ir teikianti Vilniaus miesto ir rajono gyventojams bei šioje teritorijoje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. „VSA Vilnius“ yra skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ narė.

Back to top button