ParodosŽenevos automobilių paroda

Ženevos automobilių paroda 2018: Kokius naujus modelius išvysime šiemet?

Šveicarijoje vykstančios parodos atidarymas – jau netrukus. Kovo 6 dieną, viso pasaulio žurnalistai įžengs į Ženevoje esančius parodų rūmus, kuriuose stovės patys naujausi, moderniausi ir šiuolaikiškiausi pasaulio automobiliai.

88-ąjį kartą vykstančioje parodoje debiutuos kelios dešimtys visiškai naujų, Europoje dar nematytų arba atnaujintų modelių. Parodos organizatorių teigimu, šiemet įvyks daugiau kaip 88 premjeros, tarp kurių: tik ką sukurta „Seat“ sportiškų modelių divizija – „Cupra“, pati pajėgiausia „Ferrari 488“ modelio versija – „488 Pista“ ar Lietuvoje neseniai debiutavęs naujos kartos „Nissan Leaf“ elektromobilis.

Norėdami Jums padėti susigaudyti milžiniškame naujienų lietuje, pateikiame oficialų premjerų sąrašą.

ABARTH

„Abarth“ vardas šiuo  metu puikuojasi ant sportiškesnių „Fiat“ markės modelių. Pavyzdžiui: „Fiat 500“ ar „Fiat 124“. Italai norėdami paįvairinti ir taip siaurą modelių gamą, parodoje ruošiasi pristatyti dvi naujienas: „Abarth 124 GT“ – naują galiniais ratais varomo kabrioleto versija su kietu stogu, ir „Abarth 695 Rivale“ – griausmingai skambančią ir beprotiškai greitą „Fiat 500“ modelio modifikaciją.

Abarth (1)

ALFA ROMEO

Didingą istoriją turintis gamintojas į Ženevą atsiveš tris pačius svarbiausius modelius: „4C“, „Giulia“ ir „Stelvio“. Kol „Alfa Romeo“ inžinieriai pluša prie naujų modelių, parodoje bus eksponuojamos automobilių entuziastams sukurtos modifikacijos.

„Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Nurburgring Edition“ ir „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Nurburgring Edition“ – tai modeliai, kurie buvo sukurti norint pasidžiaugti trasos rekordais legendinėje trasoje.

Parodoje tikimasi sulaukti ir naujų arba atnaujintų „Alfa Romeo 4C“ modelio versijų.

Alfa Romeo (6)

ALPINA

Kol tam tikra žmonių grupė burnoja apie dyzelinį variklį ir jo sukeliamus padarinius, „Alpina“ specialistams tai visiškai neįdomu. Parodoje bus pristatomas „Alpina XD3“ modelis – „BMW X3“ pagrindu sukurtas visureigis su itin pajėgiu dyzeliniu motoru.

ALPINE

Iš pelenų prisikėlusi markė Ženevoje rodys dvi naujas „A110“ modelio modifikacijas – „Pure“ ir „Legende“. „Pure“ versija bus skirta tiems, kurie tikisi didžiausio vairavimo malonumo. Tuo tarpu „Legende“ bus orientuota į tuos, kurie nori komforto, racionalumo ir galimybės atsipalaiduoti ilgesnėje kelionėje.

Alpine (16)

ASTON MARTIN

Britiškų automobilių kūrėja iki šiol slepia galutinį premjerų sąrašą, tačiau šiuo metu žinoma, jog gamintojas pristatys „DB11 Volante“, „V8 Vantage“ ir lenktynėms paruoštą „V8 Vantage GTE“.

AUDI

„Audi“ stende didžiausia žvaigžde bus naujos kartos „A6“ sedanas. Tai bus vienintelė ir pati didžiausia naujiena, kuri užgoš kitus markės modelius.

Audi A6 Sedan

BENTLEY

„Bentley“ taip pat yra vienas iš tų dalyvių, kuris parodoje planuoja pateikti siurprizą. Iki šiol nėra žinoma kokį naują modelį „Bentley“ žada pristatyti, bet galime užtikrinti, jog tai bus svarbi naujiena.

BMW

„BMW“ į Šveicariją atvyksta su net keliomis naujienomis. Europoje pirmą kartą įvyks atnaujintos 2 serijos vienatūrių šeimos, „i8“ kabrioleto, sportiškos „M3 CS“ modifikacijos bei absoliučiai naujutėlio „BMW X2“ krosoverio premjeros.

BMW X2_6

CITROEN

Prancūzai į 88-ąjį kartą vykstančią parodą atvyksta su pakankamai praktiška ir racionalia premjera – naujos kartos „Citroen Berlingo“.

CUPRA

Naujai suformuota sportiškų automobilių divizija Ženevoje demonstruos dvi naujienas: „Cupra Ateca“ ir „Cupra Ibiza“.

FERRARI

„Ferrari“ nebūtų „Ferrari“, jeigu savo rankose neturėtų kozirio, kurio dėka visos naujienos nublanktų prieš italų organizuojamą šou. Šiemet „Ferrari“ atsiveš sportiškesnę, greitesnę, pajėgesnę ir dar labiau dantis kratančią „Ferrari 488 Pista“, kuri bus Ženevos automobilių parodos žvaigžde.

Ferrari (14)

FIAT

Prieš porą savaičių buvo kalbama, jog „Fiat“ planuoja kompaktišką hečbeką „Tipo“ išsiųsti į „Abarth“ stovyklą ir leisti italų markei sugrįžti į klasę, kurią paliko prieš gerą dešimtmetį. Galbūt šie gandai taps realybe? Būtų labai šaunu!

FORD

„Ford“ naujienų sąraše bus trys modeliai: „Edge“ krosoveris, atnaujintas biudžetinis „Ka+“ hečbekas bei Europoje dar nematyta „Ford Mustang Bullitt“ modifikacija.

Ford Mustang (21)

HONDA

Kukliame „Honda“ markės stende išvysime tik vieną naujieną, kurios, deja, negalėsime įsigyti. Tai žiedinėms lenktynėms skirta „Honda Civic Type R“ modifikacija, kuri buvo sukurta vadovaujantis „TCR“ automobiliams skirtu reglamentu.

HYUNDAI

„Hyundai“ senąjį žemyną bandys suvilioti su trimis visiškai naujais ir visiškai skirtingais modeliais. Pirmoji naujiena – elektra varomas „Kona“ krosoveris. Antroji – vandeniliu varomas „Nexo FCV“ krosoveris. Ir trečioji naujiena – naujos kartos „Santa Fe“ visureigis.

JAGUAR

Kad ir kaip mums patiktų fantastiškai skambantys „Jaguar“ 6 arba 8 cilindrų varikliai, tačiau reikia susitaikyti su faktu, jog elektra varomos mašinos taps mūsų visų kasdienybė. Būtent todėl „Jaguar“ drąsiai žengia į elektromobilių rinką su „I-Pace“.

Jaguar I Pace (22)

KIA

„Hyundai“ giminaitė – „Kia“, į Ženevą atsitemps „žemiškesnes“ naujienas. Tai gerokai atnaujinta „Kia Optima“ modelių gama, dinamiškai atrodanti „Kia Rio GT-Line“ bei naujos kartos „Kia Ceed“. Pastarasis modelis bus be galo įdomus tiems, kurie domisi „Volkswagen Golf“ dydžio automobiliais.

LAMBORGHINI

„Lamborghini“ kiekvienoje parodoje užima ne patį didžiausią plotą, tačiau italai puikiai žino, jog ekspozicijos plotas nėra pats svarbiausias dalykas. Pats svarbiausias dalykas yra ką tu jame demonstruoji. „Lamborghini“ šiemet pristatys „Huracan Performante Spyder“ modelį.

MCLAREN

D.Britanija negali pasigirti itin gausiu nepriklausomų automobilių gamintojų skaičiumi, tačiau „McLaren“ galėtų būti puikus pavyzdys kaip per keletą metų tapti pasaulinio lygio žaidėju. Britai tikisi lankytojų dėmesį prikaustyti su dviem modeliais: „Senna“ ir „Senna Carbon Theme by MSO“.

McLaren-Senna-25

MERCEDES BENZ

Naujienų lietus – taip būtų galima apibūdinti šios markės pasirodymą Ženevos automobilių parodoje. Vokiečiai planuoja pristatyti keletą labai svarbių naujienų. Viena iš jų – „AMG“ pastiprinimą gavęs G klasės visureigis. Šalia jo bus pristatytas „AMG“ divizijos „AMG GT“ sedanas bei atnaujintos C ir S klasės modelių šeimos.

PEUGEOT

Nuobodūs sedanai – traukitės į šalį, nes „Peugeot“ sugrįžta su išvaizdžiu ir moderniu „Peugeot 508“ – antrąja modelio karta, kuri ne iš tolo neprimena prieš tai gaminto modelio. Panašu, kad „Peugeot“ sieks įtikti net ir tiems, kurie visą gyvenimą sakė, jog „Volkswagen Passat“ yra pats geriausias sedanas pasaulyje.

Naujos kartos Peugeot 508 (19)

POLESTAR

Ar prisimenate, kuomet „Polestar“ nusprendė tapti savarankišku gamintoju? Būtent šį įvykį prisiminsime Ženevos automobilių parodoje, kurioje švedai demonstruos savo pirmąjį modelį – hibridinę jėgainę turintį „Polestar 1“.

Polestar 01 (2)

PORSCHE

„Porsche 911 GT3 RS“ – viskas tuo ir pasakyta.

RENAULT

Prancūzų gamintojui šie metai bus pakankamai kuklūs. Artėjančioje parodoje gamintojas planuoja pristatyti tik vieną naujieną – atnaujintą „Renault Zoe“ elektromobilį.

ŠKODA

„Ir į darbą ir į sodą“ – prieš daugybę metų sugalvotas žodžių žaismas iki šiol kuo puikiausiai apibūdina „Škoda“ markės ratuočius. Šį kartą čekai savo rankose turės tris naujienas: atnaujintą „Škoda Fabia“, prabangią „Škoda Kodiaq“ versiją ir sportišką „Škoda Octavia vRS Challenge Plus“ modifikaciją.

TOYOTA

Vienas didžiausių automobilių gamintojų tikisi visus sudominti su naujos kartos „Toyota Auris“ hečbeku, kuris turėtų būti pranašesnis už savo pirmtaką visose įmanomose srityse. Tikėkimės, jog taip ir bus, nes iki šiol gamintas modelis buvo įdomus tik dėl vieno dalyko – mažos kainos.

VOLVO

Švedų gamintojas susikoncentruos tik į vieną naujieną – naujos kartos „V60“ universalą. Pagal europiečių skonį sukurtą modelį, kuris bus gaminamas Švedijoje ir Belgijoje. Tuo tarpu vasarą pasirodysiantis „Volvo S60“ bus gaminamas naujutėlėje „Volvo“ gamykloje, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Naujos kartos Volvo V60 (26)

 

 

Back to top button