Naujienos

Ženevos automobilių paroda – sugrįžta: vėl kvies apžiūrėti automobilius gyvai

Nublizgintos mašinos, pasaulinės premjeros, šimtai tūkstančių lankytojų – taip buvo galima apibūdinti nuo 1905 m. organizuojamą Ženevos automobilių parodą, kuri paskutinį kartą buvo surengta 2019 metais.

Pastaruosius keletą metų Ženevos paroda buvo nustumta į automobilių pramonės paraštes. Vien dėl to, jog organizatoriai paskutinę akimirką 2020 m. nusprendė atšaukti automobilių parodą, kuriai gamintojai buvo paskyrę milijonus eurų.

Vis dėlto, po nesėkmingų 2020, 2021 ir 2022-ųjų metų, Ženevos automobilių parodos organizatoriai skelbia, jog „Palexpo“ parodų rūmuose vėl įvyks tarptautinė automobilių paroda.

Bugatti La Voiture Noire
Ženevos automobilių parodoje pristatytas Bugatti La Voiture Noire

Ženevos tarptautinės automobilių parodos generalinis direktorius Sandro Mesquita paskelbė, jog 2024-aisiais paroda įvyks vasario 26 – kovo 3 dienomis. Jis taip pat patvirtino, jog „Palexpo“ parodų rūmai jau yra išnuomoti, o tai turėtų užkirsti kelią bet kokioms spekuliacijoms dėl galimo renginio atšaukimo paskutinę akimirką.

Organizatoriai tikina, jog parodos dalyviams bus siūlomi iš anksto paruošti stendai, dėl kurių jie gali sutaupyti nemažai lėšų. Jie galės pasirinkti norimą stendo spalvą, naudoti savo prekės ženklo atributus ir, žinoma, savo nuožiūra pasirinkti stendo dydį ir jame dirbantį personalą. Jeigu parodos organizatorių pasiūlymai netiks, jie galės atsivežti savo stendus, kurie auksiniais automobilių parodos metais priminė milžiniškas, prabangias galerijas.

Mansory automobilių stendas Ženevos automobilių parodoje
Mansory automobilių stendas Ženevos automobilių parodoje

Organizatoriai nepamiršo ir parodos lankytojų. Pranešama, jog organizatoriai pasirašė sutartis su šešiolika įvairių kategorijų viešbučių, kad parodos metu išvengtų apgyvendinimo kainų šuolio.

2024-aisiais tikimasi sulaukti bent jau 300 000 lankytojų. Palyginimui, 2019 metai parodą aplankė 600 000 lankytojų.

Panašūs įrašai

Back to top button