Žiemos UNIMOTO lenktynės

Jau kelis metus iš eilės Rusijos mieste Toljetyje vyksta motociklų žiemos šventė SNOWDOGS. Jos rėmuose organizuojamos vienos keisčiausių Unimoto lenktynės. Trumpai tariant, spaudžiant 20 laipsnių šaltukui, lenktynininkai sėda ant savo vienračių transporto priemonių ir spaudžia greičio pedalą arba rankeną iki galo.

Ir tai nėra taip paprasta, kaip galėtų atrodyti. Šis sportas gimė 1988 metais Amerikoje. Jo įkūrėjas yra kietas baikeris su pravarde „Sidecar Villi”. Pirmos oficialios unimoto lenktynės vyko 1991 metais Floridoje. Tada geriausią rezultatą užfiksavo lenktynininkas su 1959 metų 150 kūbinių centimetrų motociklu Desert Stormer. 30 metrų ilgio tiesią distanciją jis įveikė per 5,2 sekundes.

Dabar šių lenktynių entuziastą likimas nubloškė į Rusijos miestą Toljatį ir nenurimstantis žmogus vietinius baikerius įkalbėjo ne tik organizuoti žiemos motociklų šventę, bet ir unimoto lenktynes. Ir kaip matome iš vaizdų, tai toli gražu ne vienkartinės lenktynės. Juk niekas dėl vieno karto nesiimtų kurti tokių sudėtingų konstrukcijų transporto priemonių.

Šaltinis: ruzovdmitry.livejournal.com

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button